Sådan bor du
Dobbeltværelser standard har en queensize-dobbeltseng eller to enkeltsenge.
Dobbeltværelser superior har en queensize-dobbeltseng eller to enkeltsenge og er udstyret med elkedel, kaffe og te samt badekåber og tøfler. I værelsestypen indgår desuden gratis adgang til hotellets spaafdeling (åbningstiderne varierer, og reservation er påkrævet).
Dobbeltværelser executive har en kingsize-dobbeltseng eller to enkeltsenge samt en terrasse og er udstyret med elkedel, kaffe og te, Nespresso-kaffemaskine samt badekåber og tøfler. I værelsestypen indgår desuden gratis adgang til hotellets spaafdeling (åbningstiderne varierer, og reservation er påkrævet).
Dobbeltværelser premium har en kingsize-dobbeltseng eller to enkeltsenge samt en separat siddegrupper og er udstyret med elkedel, kaffe og te samt badekåber og tøfler.
3-sengsværelser standard har en queensize-dobbeltseng eller to enkeltsenge samt en sovesofa til den 3. personer og er udstyret med elkedel, kaffe og te.
Juniorsuiterne har en kingsize-dobbeltseng eller to enkeltsenge samt en rummelig terrasse på 23 m² med en plunge pool - en lille pool til at køle sig af i. Juniorsuiterne er udstyret med elkedel, kaffe og te, Nespresso-kaffemaskine samt badekåber og tøfler. I værelsestypen indgår desuden gratis adgang til hotellets spaafdeling (åbningstiderne varierer, og reservation er påkrævet). Juniorsuiterne har en anbefalet minimumsaldersgrænse på 6 år, da den nemme adgang til poolen kan udgøre en sikkerhedsrisiko for børn, der ikke kan svømme. Det er derfor ekstra vigtigt, at man holder opsyn med børnene.
Dobbeltværelse standard (22 m²) til 1-2 personer
Dobbeltværelse superior (24 m²) til 1-2 personer
Dobbeltværelse executive med terrasse (22 m²) til 1-2 personer
Dobbeltværelse premium (28 m²) til 1-2 personer
3-sengsværelse standard (24 m²) til 3 personer
Juniorsuite med plunge pool (44 m²) til 1-2 personer
I alle værelser/lejligheder:
- Aircondition (centralstyret)
- Enkeltsenge i visse værelser
- Dobbeltseng (queensize) i visse værelser
- Stor dobbeltseng (kingsize) i visse værelser
- Ekstra opredning i sovesofa
- Barneseng (begrænset antal)
- Tv med satellitkanaler
- Roomservice
- Laminatgulv
- Safetyboks
- Minibar mod betaling
- Espressomaskine i nogle værelser/lejligheder
- Elkedel samt kaffe og te i nogle værelser/lejligheder
- Hårtørrer
- Tøfler i nogle værelser/lejligheder
- Badekåber i nogle værelser/lejligheder
- Bruser
- Badekar med bruser
- Rengøring pr. uge: 6